Akce
Dámské kadeřnictví Malá Phuong

           O nás   Ceník   Účesy   Akce tel. +420 774 56 12 87Parní maska na vlasy

Rádi bychom Vám ukázali vzhled Vašich vlasů s profesionální kadeřnickou maskou. Lze vnímat značný vizuální rozdíl mezi maskou profesionální a drogerijní. Aplikace za použití páry ozdravný účinek dále prohloubí.

Co umí
Matrix Total Results - intenzivní maska s vitamínem E důležitým pro zachování celistvosti buněk a slunečnicovým olejem zvlhčí vlasy (hydratace) a dodá jim viditelný lesk zacelením citlivých míst (pórů) a tím usnadní i česání. Zvláště vhodné pro narušení vlasů působením barvy, slunce, slané vody či jinými stresovými podmínkami. Při správném týdenním použití v kombinaci s kvalitním šamponem a kondicionerem budete mít stálou barvu i po 45 umytích. 

Jak to probíhá
Maska se vmasírovává do umytých vlasů. Důraz je třeba klást na konečky. Nechá se působit 10-20 minut a smyje vodou. Ideální je kombinovat týdenní domácí ošetření s jednoměsíčním desetiminutovým ošetřením pod napařovačem, který podporuje pronikání masky do vlasů.

Kolik stojí
První ošetření je pro zákaznice jako doplněk jakéhokoli kadeřnického úkonu zahrnujícího mytí zdarma (dále ceník). S akcí není spojeno žádné prezentování či nabízení přípravku. Pokud se třeba za pár dní vrátíte a budete chtít zkusit i domácí péči, lze u nás přípravek získat za zvýhodněnou cenu:

Matrix Total Results - intenzivní maska    150ml 269,- Kč       500ml 589,- Kč

Jak dlouho vydrží
Přípravek 500ml by mi při doporučovaném jednotýdenním ošetření vlasů po pas vydržel jeden a půl roku. Vlasy ale ošetřuji, pokud cítím, že jsou suché, a to je obvykle 2x týdně. Takže mi vystačí pouze na 9 měsíců.


Kadeřnictví Malá Phuong, Praha 4 Nusle 140 00, Svatoslavova 554/1, IČO:87933977